Important! No K2 Articles


Probably K2 is not installed or K2 articles are not published. You can download K2 form here and install it.

مراحل خدمات پشتیبانی در آرشا نوآوران تتیس

 پس از اجرای پروژه همواره در کنارتان هستیم

پس از راه اندازی هر سیستمی، موضوع نگهداری و پشتیبانی از سرویس های راه اندازی شده موضوع مهمی است که می تواند در استفاده مناسب از سرویس های موجود نقش مهمی داشته باشد. این موضوع به دغدغه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها تبدیل شده و در بسیاری از مواقع عدم دسترسی به تیم پشتیبان متخصص و خبره که بتواند در کوتاهترین زمان مشکل را شناسایی و برطرف کند مشکلات عدیده ای را ایجاد می کند.

اگر با نحوه کار شرکت آرشا نوآوران تتیس آشنا باشید حتما پلن های متنوع پشتیبانی ما را می شناسید. در آرشا نوآوران تتیس تمامی خدمات دارای پشتیبانی مطابق با نیاز مشتریان است و کارشناسان ما در هر لحظه آماده پاسخگویی هستند.

استقرار کارشناس به صورت مستمر
در این نوع پشتیبانی، اعزام کارشناس به سایت کارفرما به منظور بررسی مشکلات شبکه و رفع نیازهای مشتری، بصورت ثابت انجام می گیرد. بنا به نیاز و یا درخواست مشتری، امکان استقرار کارشناس در سازمان ها را نیز فراهم نموده ام. در این طرح، کارشناس مستقر مانند یک مدیر شبکه، نگهداری شبکه را بر عهده دارد..
اعزام کارشناس در مواقع بروز مشکل
در مواردی بسیار خاص که مشکل ایجاد شده نه از طریق تلفن و نه از طریق اینترنت قابل حل نباشد، کارشناسان واحد پشتیبانی شرکت آرشا نوآوران تتیس با حضور در محل مشتری اقدام به رفع مشکل پیش آمده می نمایند.سرعت مراجعه کارشناسان شرکت پس ازاولین تماس اگرمهمترین شاخص برای سرویس دهی نباشدازمعیارهای پر اهمیت در این مقوله محسوب میشود این سرویس در شرایطی که کاربر خود قادر به رفع مشکل نبوده و یا امکان اتصال از طریق راه دور به دستگاه کاربر ممکن نباشد و یا کاربر بدلیل نگرانی و آسودگی خاطر اصرار به حضور کارشناسان در محل مشتری را داشته باشند، به مشتری ارائه می‌گردد, واحدپشتیبانی (Support Center) شرکت آرشانت آماده رفع مشکلات موردی مشترک بصورت مراجعه حضوری در محل مشتری است.
اعزام تیم کارشناسی متخصص
به منظور پوشش نیازهای سازمان های بزرگ و یا سازمان هایی با شبکه وسیع، تیم کارشناسی اعزام خواهد شد و با تقسیم مسولیت در بین کارشناسان روند ارائه خدمات پشتیبانی با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت
پشتیبانی از راه دور
کارشناسان فنی شرکت آرشا نوآوران تتیس روی سیستم مشتری ریموت می زنند و علاوه بر بررسی وضعیت سیستم ها، مشکلات بوجود آمده را برطرف می کنند.
پشتیبانی تلفنی
در این نوع پشتیبانی، کارشناسان پشتیبانی از طریق تلفن راهنمایی های لازم را به مشتریان ارائه می کنند.

چرا ازخدمات پشتیبانی استفاده کنیم؟!

شاید در نظر داشته باشید نیرویی ثابت استخدام کنید بجای اینکه از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات راه اندازی و پشتیبانی استفاده کنید . شایان ذکر است استخدام کارشناسی که تسلط کافی بر کلیه ی مباحث شبکه از جمله عیب یابی سخت افزاری ارتباط ها و رفع مشکلات نرم افزاری سیستم ها، امنیت و سایر استانداردهای شبکه داشته باشد هزینه ی زیادی لازم است و از سوی دیگر درصورت عدم حضور فرد عیب یابی و رفع آن زمان زیادی می برد در صورتیکه در صورت عقد قرارداد راه اندازی و پشتیبانی شبکه شما از یک کارشناس برخوردار نیستید بلکه از تیم فنی پشتیبان شبکه برخوردار می شوید که هریک تخصص و مهارت خود را داراست تلاش ما بر این است با داشتن تیم فنی متخصص عیب یابی و رفع مشکل شبکه ی شما را در حداقل زمان ممکن انجام دهیم.

وظایف واحد پشتیبانی فنیخدماتی که بخش پشتیبانی شبکه در سازمانها انجام میدهد با توجه به وسعت سازمان و تجهیزات و سرورهای مورد استفاده متفاوت می باشد اما بصورت کلی وظایف بخش پشتیبانی شبکه بشرح زیر می باشد  :
  مانیتورینگ و دیده بانی ( Monitoring ) روزمره تجهیزات شبکه و سرورها
  راه اندازی مرکز تماس ( Call Center) کاربران جهت اعلام مشکلات شبکه و سیستمها
  پیگیری و رفع مشکلات شبکه جهت عملکرد صحیح سیستمها
  ثبت درخواستها و خدمات انجام شده در نرم افزار پشتیبانی شبکه جهت تجزیه و تحلیل وقایع در آینده
  ایجاد راهکارهائی جهت پیشگیری از بروز خرابی های شبکه
  پشتیبانی و نگهداری سیستم عاملهای سرور
  بررسی وضعیت امنیت کلی شبکه با هدف کاهش ریسک
  ایجاد و یا محدود نموده دسترسی کاربران به منابع شبکه
  اقدام فوری در مواقع بروز مشکلات امنیتی مانند حملات سایبری
  برگزاری جلسات هفتگی و ماهیانه جهت ارزیابی وضعیت موجود و بررسی مشکلات بوجود آمده
  طراحی و اجرای سیاستهای امنیتی در سازمان با هماهنگی مدیریت ارشد سازمان 
  ایجاد و مدیریت  مرکز عملیات امنیت در بخش پشتیبانی شبکه
  آموزش مداوم تیم پشتیبانی و ارائه اطلاعات لازم
اما نحوه برنامه ریزی ، استراتژیهای مدیریتی ، روالها ، زمان بندی ها و از همه مهمتر نحوه اجراء بوده که خود نیاز به دانش ، تجربه و تخصص حرفه ای یک تیم مجرب دارد
...............


برای ارتباط با واحد پشتیبانی از لینک زیر استفاده نمایید :

بخش باشگاه مشتریان